Select SLAPP სარჩელი ადმინისტრაციულ შენობაში შესვლის აკრძალვა აკრედიტაციის შეჩერება გადაღების აკრძალვა გადაცემის წაყვანის უფლების დროებით შეჩერება გადაცემის წაყვანის უფლების შეჩერება გაზეთის რედაქციის დაწვის მცდელობა გამოძიების დაწყებით მუქარა დაკავება დამფუძნებლის გადაწყვეტილება დეზინფორმაციის გავრცელება დისკრედიტაცია დომენის დაბლოკვა თვალთვალი კერძო საკუთრებაში უკანონოდ შეღწევა კიბერთავდასხმა მუქარა მუშაობის შეწყვეტა პერსონალური მონაცემების მოთხოვნა საექსტრადიციო პატიმრობა საზღვარზე არ შემოშვება სამართლებრივი დევნა სამსახურიდან გათავისუფლება საშვის არგაცემა სიტყვიერი შეურაცხყოფა ტექნიკის დაზიანება ტექნიკის ჩამორთმევა ფიზიკური დაზიანება ფიზიკური ძალადობა ფინანსური ჯარიმა ქვეყანაში შესვლაზე უარის თქმა ქონების დაზიანება შემობაში არ სეშვება შენობაში არ შეშვება შეურაცხმყოფელი წარწერები წინასწარი პატიმრობა წყაროს გამხელის მოთხოვნა
ინციდენტის ადგილი
Select ადიგენი ახალციხე ბათუმი ბორჯომი გორი თბილისი კარალეთი ნინოწმინდა ოზურგეთი საქართველო სუფსა ფოთი ქუთაისი ხარაგაული